2 квітня о 13.00 запрошуємо на презентацію збірки кувейтських новел  «У пошуках коштовних перлин».

В рамках заходу відбудеться спілкування з Ольгою Сегедою, третьою секретаркою Посольства України в Державі Кувейт й авторкою та керівницею перекладацького проєкту.

Кувейт часто називають Перлиною Затоки, оскільки видобуток перлин — це один із найпоширеніших промислів країни ще з початку ХХ століття. Перлина досі залишається національним символом Кувейту. «У пошуках коштовних перлин» – перше в історії двосторонніх відносин України та Кувейту видання в українському перекладі, яке допоможе всебічно зрозуміти культуру Кувейту.

Збірка включає 22 новели авторства 10 кувейтських письменників, які змальовують Кувейт різних часів: до відкриття родовищ нафти, у період найбільшого процвітання та війни, а також сьогодення. Тексти творів подано українською та арабською мовами. 

Запрошуємо познайомитись з традиціями та повсякденим життям близькосхідного емірату на узбережжі Затоки через подорож сторінками двомовної книги «У пошуках коштовних перлин».

Також на всіх учасників чекає смачне частування наприкінці заходу. Захід відбуватиметься у двох форматах – онлайн і офлайн.

Посилання на зустріч: https://us04web.zoom.us/j/9861946418?pwd=YJfqfRBy7HLdzZFzMRMZmVn1nHcP5R.1

Ідентифікатор конференції: 986 194 6418

Код доступу: ZIFIRKA

Обов’язкова попередня реєстрація https://forms.gle/CooapWwqGt5AWAtb7 Телефон для довідок 0954712767

Вибрати мову сайту »