Над чим працюєте, Майстре?

Продовжуємо рубрику, в якій наші земляки, представники різних кіл творчої інтелігенції розповідають, над чим вони нині працюють, які мають плани, про що мріють. Сьогодні на запитання відповідають…

…Директорка обласної бібліотеки для юнацтва ім. Є. Маланюка Лариса Савенко:

Працюємо над реалізацією проектів з популяризації читання серед молоді та молодих сімей, займаємось залученням молоді до бібліотеки. Також приділяємо увагу збереженню іміджу книгозбірні та розширенню партнерських зв’язків бібліотеки як в Україні, так і за кордоном.

Лише за останні роки ми реалізували багато цікавих проектів, серед яких проект з підтримки ВПО «ВільноХаб» та проект з молодіжного працевлаштування «Вільно-Хаб_працевлаштування»; п’ять міні-проєктів з програмування в рамках всесвітньої ініціативи Meet and code: організація безкоштовного розважально-освітньо-безпекового табору для підлітків «Літо. Друзі. Бібліотека»; проведення десятків презентацій книг кропивницьких письменників. А ще волонтерські ініціативи та акції на підтримку військових та ВПО, сотні книг, зібраних та переданих для військових та переселенців, програми психосоціальної підтримки для постраждалих від війни. Моя найбільша мрія – це, звісно ж, наша Перемога та закінчення війни. Як фахівець я мрію про достатню кількість якісної української літератури в наших бібліотеках, а як директор обласної бібліотеки для юнацтва ім. Євгена Маланюка – про те, щоб бібліотека продовжувала залишатись найбільшим освітнім, культурним та розважальним простором для молоді нашого міста.

Вибрати мову сайту »