Премія від мецената

Премія, присвячена відомому видавцю, меценату, успішному підприємцю і щиросердній людині, яка внесла свій великий вклад у розвиток літератури, культури, економіки, популяризацію міста та театрального мистецтва – Віктора Федоровича Лисенка, заснована очільником Фонда родини Лисенків, – Сергієм Лисенком, знайшла своїх переможців.

Підбиття підсумків таємного голосування членів Конкурсної комісії відбулося у приміщенні бібліотеки ім. Є. Маланюка.

Згідно Положення про премію, кошти, виділені її засновником Сергієм Лисенком на видання книг переможців, були розподілені відповідно призових місць таким чином:

1  місце – 25 тисяч гривень; 2 місце -15 тисяч гривень; 3 місце -10 тисяч гривень.

При підрахунку балів після відкриття скриньки для голосування переможцями стали:

2  місце – Валентина Саєнко з дитячою книжкою віршів «Весела дискотека»;

3  місце – Віра Андрущенко – дитяча прозова книжка «Пригоди Дена і Вена»;

З місце за кількістю балів поділили між собою Марина Єрмолаєва – лірична збірка «Народження тиші» та Елеонора Бельська з публіцистикою «Наші. Код успіху». Рішенням засновника по 10 тисяч гривень отримала кожна з цих авторок.

Усі учасники конкурсу будуть відзначені засновниками Премії під час нагородження переможців 3 червня об 11.00 в приміщенні бібліотеки для юнацтва ім. Маланюка, де відбудеться меморіальний вечір пам’яті, присвячений Віктору Лисенку, якому в цей день мало б виповнитися 84 роки. Запрошуємо всіх, хто знав Віктора Федоровича, кого пов’язували з ним чесні ділові стосунки, хто друкувався в його поліграфічному центрі, хто просто любив цього прекрасного чоловіка, прийти, згадати, віддати данину пошани і пам’яті. Віктор Федорович був щедрою і креативною людиною, спонсором і меценатом багатьох проектів і митців, а тепер його справу гідно продовжив син Сергій, який не відступає від родинних благочинних традицій.

Конкурсна комісія Премії вітає переможців і запрошує літературну спільноту долучатися до наступного сезону здобуття звання лауреата Всеукраїнської видавничої премії імені Віктора Лисенка.

Олена НАДУТЕНКО

Вибрати мову сайту »