«Моя сорочка – вишиванка»

У самому серці міста, біля книгозбірні для юнацтва ім. Євгена Маланюка, розгорнулася вишукана вулична акція «Моя сорочка – вишиванка». Містяни отримали унікальну можливість поринути у магічний світ вишивки.

Зібрані в бібліотеці книги про вишивку стали відкриттям для тих, хто шукав відповідь на питання про походження цієї неперевершеної мистецької техніки. Вишиванка – це не просто одяг, а символ, що несе в собі величезне значення для українського народу. Це не лише різноманітний візерунок на тканині, а й втілення давніх традицій, вірувань і культурних цінностей.

Для всіх охочих стати частинкою цієї культурної події були організовані тематичні майстер-класи. Тут кожен зміг не лише побачити, але й власноруч створити вишиванку в різних техніках.

Окрім того, кожен міг долучитися до благодійного розпродажу виробів, де всі зібрані кошти були спрямовані на підтримку Збройних сил України. Разом нам вдалося зібрати 1250 гривень. «Моя сорочка – вишиванка» не лише відкрила нові горизонти для любителів національної культури, але й стала світлим прикладом об’єднання навколо цінностей, що несуть в собі дух єдності та патріотизму.

Вибрати мову сайту »