Сектор соціокультурної діяльності

У січні 2011 року при науково-методичному відділі створено сектор менеджменту і маркетингу.

У січні 2013 року сектор перейменовано на сектор соціокультурної діяльності.

Діяльність сектору соціокультурної діяльності завжди націлена на формування позитивного іміджу бібліотеки: реалізацію цікавих проєктів, проведення веселих свят, ігор і розваг, презентацій, змагань і квестів для підлітків та молоді, рекламних кампаній і виставок, фестивалів, концертів тощо.

З 2015 року за ініціативи сектору соціокультурної діяльності було створено новий бібліопроєкт книгозбірні «Креативна середа», який вперше створив умови для реалізації молодіжних амбіцій та проведення змістовного дозвілля на безоплатній основі. За проєктом було передбачено двічі на місяць – кожну другу та четверту середу, у вечірній час – проводити різнопланові цікаві для молоді та мешканців міста заходи. Бібліотека у ці дні залишається відкритою до останнього відвідувача. За ініціативи та активної участі молоді протягом 2015-20 рр. проведено 35 заходів, які відвідали понад 6,0 тис. осіб.

У 2017 році працівниками сектору був започаткований новий загальнобібліотечний проєкт «З екрана в реальність» – усі заходи, в рамках проєкту, проводяться за форматом відомих телевізійних шоу-програм, а саме: талант-шоу «Танцюють всі!», телеканал СТБ; шоу на Новому каналі «Хто зверху»; кулінарне реаліті-шоу «МайстерШеф», телеканал СТБ; інтелектуально-гумористичного шоу «Де логіка», «Мій зможе», гра-вікторина «Ризикуй», у форматі американської телевізійної гри «Jeopardy!».

З вересня 2008 року працівниками сектору та інших відділів, з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек, було започатковано проведення щорічного «Фестивалю молодіжної книги на вулиці Дворцовій». Мета фестивалю – популяризація української книги, залучення молоді до читання, реклама бібліотеки та її послуг, налагодження партнерських відносин. У 2020 році було проведено вже дванадцятий Фестиваль. На сьогодні можна сміливо сказати, що Фестиваль молодіжної книги на вулиці Дворцовій залишається наймасштабнішою бібліотечною вуличною акцією в області. Адже щорічно його відвідує від 3,0 до 7,0 тис. людей.

Вибрати мову сайту »