Керівництво

Савенко Лариса Миколаївна, директор Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Є. Маланюка
Народилась у 1961 році в м. Кіровограді. У 1984 році закінчила Олександрійське культурно-освітнє училище, у 1992 році – Кіровоградський державний педагогічний інститут ім. О.С Пушкіна. Працювала на посадах завідувача філіалу, заступника директора Кіровоградської міської централізованої бібліотечної системи. З 2002 року – директор  КОБЮ ім. Є. Маланюка.
Під керівництвом Савенко Л.М. у 2003 році бібліотека виборола грант від Посольства США в Україні (Leap – III, Leap – connect ) на відкриття для користувачів бібліотеки безкоштовного Інтернет – центру.
Савенко Л.М. бере активну участь у громадському житті регіону – з 1996 р. – член президії обкому профспілок працівників культури, з 2002 р. – заступник голови, а з 2008 р. – голова молодіжної громадської організації ТІМО „Відкриті двері”. Учасник міжнародних та всеукраїнських конференцій. Стажувалась у Польщі, Сполучених Штатах Америки.
У 2010 році нагороджена відзнакою Президента України – медаллю “За працю і звитягу”.
Тел./факс: 0 (522) 32-24-01
e-mail: savenkol@i.uaЗеленіна Валентина Анатоліївна, заступник директора з наукової роботи
Після закінчення у 1982 році Харківського державного інституту культури була направлена до Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Є. Маланюка.
Разом з Білецькою Л. П. створила відділ мистецтв. Працювала на посадах: бібліотекаря, завідувача відділом мистецтв, з 2000 р. – заступник директора з наукової роботи.
Брала участь у підготовці та реалізації проекту бібліотеки „Інтернет для користувачів бібліотеки” (Leap – III).
Бере участь у діяльності громадської організації ТІМО „Відкриті двері” на волонтерських засадах.
Тел.: 0 (522) 32-22-79Кузьменко Алла Анатоліївна, заступник директора з загальних питань
1966 р.н., освіта середня, спеціальна. У 1985 році закінчила Кіровоградський технікум торгівлі, у 1998 році – Олександрійське училище культури. Працює в Кіровоградській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Є. Маланюка З 1999 року працювала на посадах: бібліотекаря, завідувача сектору популяризації періодичних видань, заступника директора із загальних питань. З 2020 року – заступник директора із загальних питань.
Тел./факс: 0 (522) 32-05-65Кісельова Олена Миколаївна
Народилась у 1977 році. Освіта вища (у 2000 році закінчила Харківський національний університет ім. В. Н. Каразіна. З 2001 року працює в обласній бібліотеці для юнацтва ім. Є. Маланюка на посадах: бібліотекаря І категорії відділу популяризації книги та організації змістовного дозвілля молоді, бібліотекаря І категорії відділу мистецтв, завідувача відділу мистецтв, головного бібліотекаря відділу у справах сприяння розвитку юнацьких структур і маркетингу, з вересня 2012 року – завідувача науково-методичного відділу.
Тел.: 0 (522) 32-22-79Букач Тетяна Станіславівна, завідувач сектору соціокультурної діяльності
Народилась 1981 року. Закінчила Соціально-педагогічний інститут «Педагогічна академія», історичний факультет. Працює в Кіровоградській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Є. Маланюка з 2004 року; з 2014 року – завідувач сектору соціокультурної діяльності.
тел.: 0 (522) 32-10-12Яськів Тетяна Анатоліївна, завідувач відділу комплектування і зберігання фондів.
В 1980 році закінчила Миколаївський культурно-освітній факультет Київського державного інституту культури ім. О. Є. Корнійчука. Трудову діяльність розпочала в КОБЮ ім. Є. Маланюка у 1980 році як „молодий спеціаліст”. Займала посади: бібліотекаря відділу комплектування і обробки літератури, старшого бібліотекаря цього ж відділу. З 1995 року – завідувач відділу комплектування і зберігання документів. У 2008 році нагороджена почесною відзнакою Міністерства культури і туризму України „За багаторічну плідну працю в галузі культури”

тел. 0666563887
e-mail : komplektkoub@gmail.com
Гурба Людмила Володимирівна, завідувач відділу інформаційно-бібліографічних послуг та краєзнавства.
Народилась у 1956р. у м. Харкові. Після закінчення Харківського державного інституту культури у 1980 р. працювала в Кіровоградській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Є. Маланюка на посадах: бібліотекаря міського абонементу, головного бібліографа, головного бібліотекаря. З 1991 р – завідувач відділу інформаційно-бібліографічних послуг та краєзнавства. Доклала чимало зусиль до створення відділу та ДБА бібліотеки. Брала участь у підготовці та реалізації проекту бібліотеки „Інтернет для користувачів бібліотеки” (Leap – III).Ротар Тетяна Петрівна, завідувач відділу інформаційних технологій та електронних ресурсів.
Після закінчення Київського державного інституту культури ім. О. Є. Корнійчука (1987 р.) працювала в Кіровоградській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Є. Маланюка на посадах: методиста, бібліографа, бібліотекаря відділу мистецтв. З 2003 року – завідувач відділу інформаційних технологій та електронних ресурсів.
Керівник проекту „Інтернет – для читачів публічних бібліотек” (Leap – III, Leap -connect ), 2003-2006 рр.
Бере активну участь у громадському житті м. Кропивницького – заступник голови молодіжної громадської організації ТІМО „Відкриті двері”.
Учасник всеукраїнських конференцій, семінарів.Твердоступ Раїса Миколаївна, завідувач відділу популяризації книги та організації змістовного дозвілля молоді.
У 1981 році закінчила Кіровоградський державний педагогічний інститут імені О. С. Пушкіна за спеціальністю вчитель російської мови та літератури, працювала в Ряшківській середній школі Прилуцького району Чернігівської області.
З 1984 року працює в Кіровоградській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Є. Маланюка на посадах: бібліотекаря, старшого бібліотекаря, завідувача відділу читальних залів, з 2001 року – завідувач реорганізованого відділу популяризації книги та організації змістовного дозвілля молоді.Абрамова Юлія Сергіївна, завідувач відділу сприяння технічній творчості молоді
З 2011 року, після закінчення Кіровоградського державного педагогічного університету ім. В. Винниченка, факультет філології та журналістики, працює в бібліотеці для юнацтва ім. Є. Маланюка на посадах бібліотекаря I категорії, провідного бібліотекаря, з листопада 2018 року – завідувача відділу сприяння технічній творчості молоді.
Є членом ГО «ТІМО «Відкриті двері». У 2015 році брала участь у реалізації проекту «Спільні дії – єдина громада», в 2017 – 2018 роках була ініціатором написання та реалізації проекту «Здоровий спосіб життя очима молоді».
У вільний час захоплюється різними техніками рукоділля і з радістю застосовує свої вміння у роботі з молоддю.
Життєве кредо: «Всі перемоги починаються із перемоги над собою»Шевченко Інна Миколаївна, завідувач відділу мистецтв.

У 2013 році з відзнакою закінчила Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка, факультет історії та права.

В обласній бібліотеці для юнацтва ім. Є. Маланюка працює з 2014 року – на посаді головного бібліотекаря відділу популяризації книги та організації змістовного дозвілля молоді. З вересня 2019 року – завідувач відділу мистецтв.

Є членом ГО «ТІМО «Відкриті двері». З 2016 року координатор ПЄІ «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся…».

Серед захоплень: сучасна українська та зарубіжна проза, історія, мистецтво.Бондар Галина Павлівна, завідувач відділу абонементу

В обласній бібліотеці для юнацтва ім. Є. Маланюка працює з 1989 року, після закінчення Київського державного інституту культури ім. О. Корнійчука, на посадах: бібліотекаря відділу мистецтв, завідувача відділу  сприяння технічній творчості молоді. Ініціатор та організатор клубів бібліотеки: любителів декоративно-ужиткового мистецтва „Дивосвіт” та клубу з питань профорієнтації молоді „Профі”. З листопада 2018 року завідувач відділу абонементу.