Олександрійська ЦБС

11 вересня 2013 року на базі Олександрійської районної ЦБС пройшла творча майстерня на тему «Бібліотечне обслуговування як фактор соціалізації молоді». Відкрила заняття майстерні Чуянова Н. М., директор Олександрійської районної ЦБС.

Савенко Л. М., директор Кіровоградської ОЮБ ім. О. М. Бойченка розповіла присутнім як створити позитивний імідж сільської бібліотеки, а також познайомила з досвідом роботи публічних бібліотек зарубіжних країн.

Кісельова О. М., завідувач науково-методичним відділом зосередила увагу на тому, що при виборі форм масової роботи з молодими користувачами перевагу необхідно надавати ігровим, інтерактивним формам при яких у молоді розвивається бажання до творчої, продуктивної праці.

Про особливості індивідуальної роботи з юними користувачами розповіла Ткаченко С. Є., завідувач відділом абонементу.

Особливий інтерес викликала консультація завідувача відділом популяризації книги та організації змістовного дозвілля молоді Р.М. Твердоступ «Сучасний літературний процес та популяризація української літератури».

Полякова О. О., завідувач сектору соціокультурної діяльності в консультації «Бібліотека – центр громадської активності на селі» акцентувала увагу бібліотекарів на тому, що бібліотека повинна постійно рекламувати свою діяльність та свої послуги використовуючи різні методи реклами, а також поділася досвідом залучення ресурсів громади на розвиток бібліотеки у селі, перетворення її в край необхідний культурно – інформаційний осередок.

Творча майстерня дала прекрасну можливість обговорити наболілі проблеми, вислухати думки колег, дізнатися про те, як живуть і працюють інші бібліотеки.

Савенко Л.М., директор ОЮБ ім.О.М.Бойченка

 

 

 

 

 

 

Чуянова Н.М., директор Олександрійської районної ЦБС

 

 

 

 

 

 

Учасники занять

Вибрати мову сайту »